MÖBLER / Bord / Lampbord 4983547
nr 498 3547
Lampbord
Gustaviansk stil, längd: L.85, djup: 55, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 november 2007
kl 16:46:26
25/11 20:55:39
150 kr
26/11 10:53:23
Den Gustavianska stilen